Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jiří Dědek se stal vítězem okresních přeborů
    Oddíl lomnického stolního tenisu získal další skvělý výsledek. Zaznamenal ho hráč A týmu Jiří Dědek, když po roční odmlce opět dokázal ve velmi kvalitní konkurenci zvítězit na okresních přeborech mužů. O vítězství bojoval ve finále s dalším lomnickým hráčem Josefem Kubou, který ve čtvrtfinále porazil obrovského favorita turnaje Františka Mejsnara nejml. ze Semil po obrovském boji 3:2 na sety.
    V semifinále se oba naši hráči utkali se soupeři z týmu Semil. Dědek si poradil s Josefem Bělovským 3:1 a Kuba si svůj postup vydřel proti Jiřímu Hudskému opět až v páté sadě. Právě Hudský zastavil ve čtvrtfinále cestu pavoukem dalšího lomnického hráče Lukáše Nadějeho i přesto, že Naděje vedl už 2:0 na sety.
    Samotné finále bylo jako na horské dráze. Skore se prelevalo z jedné strany na druhou a díky tomu byli diváci v neustálém napětí. Jirka Dědek zvítězil až v posledním pátém setu 11:8 a stal se tak vítězem okresních přeborů.
    Do první šestnáctky se z našich probojovali ještě Vlastik Hlubůček (v zákl. skup. porazil Mejsnara nejml.) a Tomáš Hlubuček.
    I ve čtyřhrách předvedli naši velmi dobrý výkon. Naděje s Hlubůčkem už vedli proti Mejsnarovi s Bělovským 2:0 na sety, přesto utkání nedovedli do vítězného konce.
    Do finále se proti semilským hráčům postavili Dědek a Kuba. Bohužel pro naše byl zápas až příliš jednoznačný a naši prohráli 3:0.