Jdi na obsah Jdi na menu
 


1. finále Play-off

30. 4. 2007
TTC PS Lomnice nad Popelkou A - Sokol Semily A     9:4

 

Sestavy: Lomnice: Kalenský, Kuba, Dědek, Lánský

  Semily: Mejsnar nejml., Jiříček, Bělovský, Bělka a střídající Mejsnar ml.

Body: Kalenský 3, Kuba a Lánský 2, Dědek 1, čtyřhra Kalenský-Kuba

 

 Domácím se podařilo zvládnout důležitý začátek utkání, když Kalenský s Kubou přehráli Mejsnara s Jiříčkem. Poté v prvním zápase zaskočil Jiříčka výborně hrající Lánský, Dědek si poradil s Bělkou a Kalenský přehrál Bělovského. Všichni hráči pokračovali ve skvělých výkonech a  udržovali si vedení. Za stavu 7:4 sehrál Kalenský zápas s Jiříčkem. Jiříček vedl 2:1 na sety, když ho Kalenský ve čtvrté sadě smetl 11:2. V pátém setu měl však navrch semilský hráč a vedl dokonce 10:6. Kalenský však všechny čtyři mečboly odvrátil a urval velmi důležitý bod!!! Na vedlejším stole si Lánský poradil s Bělovským a bylo rozhodnuto. Pouze nejlepší hráč semilského celku František Mejsnar nejml. dokázal naše hráče přehrát a Jiříček porazil Dědka.

 Všichni hráči sehráli velmi dobrá utkání, a tak zaslouží všichni pochvalu. Nejpřekvapivější vítězství a zároveň bod, díky kterému se lomnický celek utrhl na tříbodový rozdíl, zaznamenal skvěle hrající Jakub Lánský, když porazil Jiříčka 3:1 na sety. Jirka Dědek zvládl svou pozici a hned v prním utkání porazil Bělku, podle svých slov poprvé v životě. Kuba sekundoval Kalenskému a Lánskému svým jistým výkonem, když zvítězil ve dvou zápasech. Kalenský splnil úlohu jedničky a dovedl tým k vítězství.

 Musíme poděkovat divákům, kteří přišli náš tým v tomto důležitém utkání povzbudit.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

RE: ŠTĚSTÍ

(Martin Kos, 12. 5. 2007 19:57)

To štěstí tam samozřejmě bylo, ale podle mě rozhodlo několik faktorů. Zaprvé: Semily měli sestavu složenou ze dvou velmi dobrých hráčů a dvou slabších, kde Lomnice měla tým více vyrovnaný. Za druhé: Jirka Dědek měl, jak už poznamenal Kuba Lánský, skvělou formu. A za třetí: Rozhodli divácí a domácí prostředí a tuto výhodu lomničtí získali vítězstvím v zákl. části. Tímto ještě jednou děkujeme všem divákům, kteří přišli náš tým povzbudit.

ještě jednou k XXX

(Jakub Lánský, 11. 5. 2007 15:41)

Jo a nechci nijak snižovat výkon a kvality Josefa Bělovského, ale on ani v jednom zápase neudělal ani bod... Tak si to přeber, jestli to bylo zas až takové štěstí...

Ještě jednou k XXX

(Jakub Lánský, 11. 5. 2007 15:36)

Říkáš, že Semily ztratily v každém zápase bod na Dědka...To jsi asi neviděl zápas v Semilech,kde Jirka prohrál s Hudským...Ale chci říct, že i Bělka by to měl těžké, neboť Jirka hrál ve famózní formě a dokázal potrápit v každm zápase Fandu a Jiříčka...

Re: ŠTĚSTÍ

(Vlaďka, 11. 5. 2007 14:46)

Řekla bych, že jsme kus štěstí měli, ale jak všichni víme, štěstí přeje připraveným :-). Utržený meniskus Bělky je samozřejmě smůla a my mu přejeme brzké uzdravení. Ale Semily měli velmi důstojnou náhradu v Mejsnarovi ml.a v dalších zápasech v Hudském, takže bych si nedovolila tvrdit, že semilští prohráli kvůli výpadku Bělky. Ostatně zásadní roli hraje i týmový duch a ten se myslím v Lomnici projevuje o dost víc než v Semilech!!! A taky máme pevnější nervy :o))

Re: ŠTĚSTÍ

(Jakub Lánský, 10. 5. 2007 13:45)

Nemyslím,že by to bylo štěstí... Ale nebudu se tady hádat s někým, kdo nenapíše ani svoje jméno. POkud ho napíšeš, jsem ochoten se s tebou o tom dál bavit...

ŠTĚSTÍ

(xxx, 10. 5. 2007 10:31)

Měli jste kliku. Semilům se od začátku všechno sralo. Bělka si utrhl meniskus,a tím Semily ztratili důležity bod na Dědka v každým zápase. Výkon Bělovskýho samozřejmě nebyl o štěstí,ale taky Vám velmi pomohl.

Foto

(Jakub Lánský, 4. 5. 2007 16:21)

Kdy už budou ty fotky??? :-P

re: já vs. Jiříček

(Martin Kos, 1. 5. 2007 20:50)

Taky si myslím, že jsi vyhrál zaslouženě. Pomohli i diváci. Jinak taky doufám, že postoupíme už v sobotu.

já vs. Jiříček

(Jakub Lánský, 1. 5. 2007 0:36)

Takovej zápas jsem hrál snad potřetí v životě! Myslím,že jsem vyhrál zaslouženě a nenechal jsem se rozhodit výlevy protihráče. Je to pro mě další skalp, neboť Jiříček hrál několik let ligu. Jinak celé utkání bylo nádhernÉ a doufám,že vyhrajeme i v sobotu v Semilech A JSME TAM!!!